Úspora financí pomocí poptávek

Internet je plný zajímavých možností jak pro jednotlivce, tak i firmy, které chtějí ušetřit či zvýšit kvalitu práce svých dodavatelů. Vytvoření poptávky mezi tyto způsoby patří a to díky velké konkurenci prověřeným dodavatelům, ale i snadnému zadání. Základním stavebním kamenem úspěchu je však spolehlivý server, který nám nabídne snadné vytvoření nového zadání, široký výběr dodavatelů i garanci jejich služeb. Internetový portál epoptávka od firmy b2m takové vlastnosti nabízí a je tak populárním nástrojem pro zprostředkování služeb v oblasti stavebnictví, informačních technologií, ale i servisu automobilů či realizace výukového plánu. Všechny tyto možnosti jsou pak dostupné v jednom přehledném a efektivním prostředí, díky kterému k nim mohou dodavatelé i zadavatelé přistupovat jak z počítače, tak i chytrých zařízení. Epoptávka a její recenze Vám všechny tyto faktory přiblíží a pomohou Vám tak s rozhodnutím.

 ikony

Klíčový faktor, díky kterému uspějete

Přehledné prostředí a snadné zadání však není vše a klíčovým faktorem tak bývá počet uživatelů/dodavatelů, kteří na portál dochází. I v tomto ohledu je portál epoptávka lídrem a to díky široké základně zadavatelů, dodavatelů, i veřejných institucí.

Shrňme si klíčové přednosti v číslech:

·         Každý týden v průměru více než 1000 nových poptávek
·         Každý týden v průměru více než 2000 nových veřejných zakázek
·         Více než 230 000 aktivních a prověřených dodavatelů

Velikostí a objemem zakázek jsme tak jasnou jedničkou a to i díky pravidelnému růstu, který probíhá každý rok již od našeho založení. Díky neustálým úpravám a zvyšování kvality jsou tak služby dostupné 24 hodin denně a to zcela zdarma.

spoření

Průměrná úspora až 30 % z nákladů

Stále nejste přesvědčeni o výhodách našeho webu? Snad Vám tedy pomůže fakt, že běžně zadavatelům ušetříme až 30 % z celkových nákladů. Úspory se tak pohybují i v řádech několika stovek tisíc korun a pomáhají firmám lépe fungovat a neustále se rozvíjet.