Člen rodiny

.

Mnohdy se stane, že neuvážená koupě nebo nadšení před výlohou Zverimexu, způsobí, že se v rodině ocitne nějaký živý tvor. Posléze se ale zjistí, že to není žádná hračka, ale je nutno tvorečkovi věnovat nějakou pozornost a starat se o něj. To již nepůsobí tak roztomile, jako tomu bylo na počátku. Kdo ale si zvykl na přítomnost v rodině, tak již žádné zvířátko není nad obtíž, ale stává se plnohodnotným členem rodiny.
trpasličí králík
Pokud dobře a zodpovědně zvážíme všechny možnosti, které zvíře si vezmeme do péče, tak mnohdy to nebude žádný pejsek nebo kočička, ale malý chlupatý králíček, morče nebo i jiný hlodavec. Dokonce si nemusíme dělat starosti o jeho péči, když budeme přes léto trávit čas na dovolené nebo na chatě. Zkrátka a jednoduše si ho vezmeme s sebou. Jen u některých ubytovacích zařízení se musíme pořádně podívat, zdali nám ho dovolí vzít si na pokoj. Mnohdy za malý příplatek nikomu drobeček vadit nebude.
domek králíka

.

Transportní kufřík na míru

Rozhodně si na cestování musíme pořídit vhodný box. Nejedná se o příliš vysokou investici, ale praktickou součást výbavy. Pak například zakrslého králíčka nebo i jiného hlodavce snadno přepravíme autem, aniž by se cítil v ohrožení. Přepravka pro králíky je velmi praktická s držadly a mnohdy i s popruhem. To nám usnadňuje přemisťování a zároveň pohodlné nošení. Dostatečné větrací otvory zajišťují dostatek vzduchu. Vyrábí se i v různých barvách, ale to je spíš pro nás, než pro zvířecího kamaráda, ten raději ocení, že může být v naší blízkosti.
klec pro králíka
Samozřejmě je ideální na cestování vzít s sebou do přepravky něco, co mu bude blízké, aby se necítil úplně sám v nějakém cizím prostředí. I při přepravě musíme mít na paměti, že má svoje potřeby a to je pití, obzvláště v příliš teplém počasí. Boxy se vyrábí v různých provedeních a také podle velikosti zvířátek. Převážně jsou plastové a snadno udržovatelné v čistotě, což je z hlediska hygieny také velmi důležité.

Člen rodiny
5 (100%)1
.