Chcete si vyzkoušet, jaké to je mít v kapse milión?

.

Představte si, co všechno si budete moci pořídit, jen když si sjednáte tu pravou půjčku. Vždyť každý z nás si představuje, jak by to bylo krásné, kdyby měl alespoň jednou v životě hodně peněz. Každý si představuje, co by si za takové peníze pořídil, komu všemu by zlepšil život a jak by si to celé užil. A i když se vám třeba nikdy nepodaří vyhrát v loterii milión, tak i přesto si můžete sjednat výhodnou půjčku. Skvělá americká hypotéka, to je taková malá výhra v loterii úplně pro každého.

bankovnictví

Navíc, nemusíte si hned půjčovat celý milión, ale klidně i mnohem méně, nicméně také i mnohem více. Záleží jen a pouze na vás, po jak velkých penězích sáhnete. A záleží to samozřejmě i na tom, jak velkou jste za svou půjčku schopni poskytnout záruku.

Americká hypotéka má jednu obrovskou výhodu, kterou je, že nikomu nemusíte říkat, na co peníze využijete. Takže i kdybyste neměli žádný konkrétní cíl a chtěli byste si prostě jen užít ten skvělý pocit, jaké to je, když budete chodit po ulici s miliónem v kapse, tak ani v tom vám nic nebrání. I když je mnohem pravděpodobnější, že své peníze investujete do bydlení, do nového automobilu anebo do krásné dovolené.

balíčky peněz

.

Jak už bylo řečeno, tak to, kolik peněz si můžete půjčit, záleží jen a pouze na tom, jakou za ně poskytnete záruku. Za americkou hypotéku ručíte zvolenou nemovitostí a můžete získat až sedmdesát procent její aktuální odhadní hodnoty. Takže když se za svůj úvěr zaručíte třeba garáží na auto, tak si moc peněz neodnesete, ale i to může mnohým lidem stačit. Naopak když jako záruku vložíte vaši honosnou rodinnou vilu s atraktivní adresou, tak z vás bude rázem multimilionář.
americkou nebankovní hypotékou můžete zapomenout na všední život a můžete si užít vůni peněz. Jen byste měli mít na paměti, že každou půjčku je potřeba na rozdíl od výhry v loterii pravidelně splácet.

Chcete si vyzkoušet, jaké to je mít v kapse milión?
4.5 (90%)2
.