Americká hypotéka bez registru je výhodný podnikatelský úvěr

.

Peníze můžete použít do svého podnikání. Začínáte podnikat? Potřebujete získat nějaké finance? Dostali jste se do dluhů? Nechtějí vám půjčit v bance? Máte jiné finanční problémy? Každé podnikání přináší svá vlastní úskalí. Pokud teprve začínáte, pak vás nechceme samozřejmě hned na startu strašit s neúspěchem nebo bankrotem, ale je spousta podnikatelů, kteří již mají rozjeté své podnikání, ale potřebují větší finanční injekci. Nemusíte chodit do banky, můžete vyzkoušet spolehlivý a profesionální soukromý sektor, jako je naše společnost. Zajistíme výhodný úrok, nízkou sazbu a maximálně výhodné podmínky přímo pro vás.

finance

Americká hypotéka bez registru je podnikatelský úvěr. Mohou si jej sjednat podnikatelé, firmy, OSVČ. Peníze z tohoto úvěru použijete opět do podnikání. Financují se s nimi dluhy a exekuce, faktury po splatnosti, VZP a OSSZ, ale také běžné výdaje nebo můžete nakoupit potřebný majetek, vybavení, materiál. Vlastně cokoliv, co ve firmě potřebujete.

.

Skutečnost neodpovídá názvu

Skutečnost, že se tento produkt nazývá bez registru, není tak úplně pravdivá. Tento výraz je totiž hojně vyhledávaný, a proto se zde nachází finanční možnost pro podnikatele, jak získat peníze, ale do seznamů dlužníků se nahlíží. Nahlíží do něj i banky, proto vám možná nechtějí půjčit peníze. S vaším souhlasem do něj také nahlédneme, ale ne proto, abychom vám peníze nepůjčili, ale proto, abychom si ověřili, jestli budete schopni do budoucna splácet měsíční splátky. Pokud jste v dluzích, rádi je vyplatíme nebo vám jiným způsobem pomůžeme z finančních nesnází.

kanceláíř

Pokud shledáme, že záznam nemáte, pak získáte ještě lepší úrokovou sazbu. To se rozhodně vyplatí. Standardně se poskytuje úroková sazba od 6 % p.a., ale pro klienty bez záznamu, nebo pouze s drobností, máme připravenou úrokovou sazbu již od 3 % p.a.
A jaké jsou podmínky?

  1. Doba splatnosti 1–30 let.
  2. Až 70 % z odhadu nemovitosti.
  3. Žádné poplatky předem.
  4. Nízká úroková sazba.
  5. Měsíční splátka, která se vám přizpůsobí.

Ohodnoťte příspěvek
.